Напій для всіх і кожного. Рецензія на книгу «Історія Starbucks»


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/penall/penall.net/wp-content/themes/Divi/single.php on line 124

Історія  про успіх та невдачі, про визнання та цькування, про пристрасть та апатію. Цю компанію знають у всьому світі, найпопулярніші ЗМІ не оминають жодної події, пов’язаної з нею, а фінансові аналітики не втомлюються прогнозувати завтрашній курс акцій. Мова йде про «Starbucks», яка у 2017 році, за версією Fortune, посіла третє місце у рейтингу найшанованіших компаній планети.

Книга про те, як любити свою роботу і не опускати руки. У ній йдеться про історію компанії від найперших днів заснування. Майбутній власник світової мережі «Starbucks» Говард Шульц закохався у каву ще в далекому 1982-му, працюючи директором з маркетингу в невеличкій кавовій компанії під назвою «Starbucks» (виготовляли і продавали лише фасовану каву, а не готовий продукт). Згодом, під час своєї мандрівки до Італії, випивши чашку Еспресо в невеличкій міланській кав’ярні, у нього зародилася ідея відтворити атмосферу цієї кав’ярні в себе на Батьківщині, в Сіетлі.

Знайшовши інвесторів, Шульц викупив у власників «Starbucks» крамниці й фабрику з обсмажування кавових зерен, а заодно й право на  назву. Відтоді компанія відкрила майже 25 тисяч кав’ярень у 70 країнах світу, пережила економічну кризу й зневіру фінансових аналітиків.

Шульцу вдалося побудувати міцний бізнес, який ґрунтується на дусі італійських кав’ярень, безмежній любові до відвідувачів, взаємоповазі між усіма членами великої команди й гідній оплаті важкої роботи руандійських фермерів, які вирощують арабіку . Саме тому особливу увагу на книгу варто звернути підприємцям, які вважають, що запорукою успіху є лише зразкове налагодження всіх фінансових питань, а взаєминам між працівниками відводять другорядну роль. Говард Шульц яскраво описує наскільки важливим є хороше ставлення до всіх співробітників компанії – від топ-менеджера до офіціанта. Адже кожна людина – це гвинтик у великому механізмі. Якщо гвинтик несправний, то механізм працюватиме кепсько (якщо  взагалі працюватиме).

«Без упину» – таким було звернення Шульца до своїх колег під час важких випробувань світовою економічною кризою у 2008 році. «Starbucks» змогла втриматися «на плаву», не відмовившись від своїх принципів. Мало того,  у цей нелегкий  час компанія запровадила новинки, чимало з яких вельми припали до душі відвідувачам закладів.

Отож, «Історія Starbucks» буде цікавою  насамперед  для топ-менеджерів, бізнесменів і всіх, хто хоче відкрити власну справу… А також – для простих поціновувачів кави.