Золотий дубль Німеччини у Пхьончхані

Німецька олімпійська команда міцно тримається на вершині загального медального заліку 23 Зимових Олімпійських ігор. Значний внесок у цей результат зробили саме біатлоністи – Лаура Дальмаєр та Арнд Пайфер, які стали олімпійськими чемпіонами у спринті. Німецька біатлонна школа ще раз підтверджує своє високе місце у світовому біатлоні. Одразу четверо їхніх вихованців потрапили у топ-11 фінішного заліку чоловічого спринту.

Неділя 11 лютого запам’ятається вболівальникам золотим дублем німців. До досягнення Лаури Дальмаєр приєднався і Арнд Пайфер. Він завдяки чудовій стрільбі та швидкому лижному ходу не залишив шансів на перемогу своїм суперникам. Срібним призером Олімпіади-2018 став молодий спортсмен Міхал Крчмар, який не стримував щасливих емоцій під час нагородження. Чеський біатлоніст не дозволив собі жодного промаху на двох вогневих рубежах. Це і було запорукою його олімпійського успіху. Бронзову медаль повісив на свої груди італієць Домінік Віндіш. Досвідчений спортсмен припустився лише одного неточного пострілу.

Фото з сайту sport.unian.ua

Щодо українців, то найкращий результат, а саме 21-е місце, виборов Дмитро Підручний, який продемонстрував ідеальну стрільбу. Після гонки Дмитро зауважив, що сильний мороз та вітер не дозволили показати високий результат. Артем Прима фінішував на 40-їй позиції, зробивши два постріли «у молоко» (1+1). Сергій Семенов прийшов 46-им . Український спортсмен не закрив лише однієї мішені на стійці (0+1). На жаль, один наш біатлоніст не кваліфікувався на наступну гонку у Пхьончхані – це Володимир Сємаков. Три неточних постріли дозволили посісти лише 73-ю позицію у фінішному протоколі.

У понеділок нас очікує гонка переслідування у рамках Оліміади-2018. Першим на старт вийде переможець спринту Арнд Пайфер. Найближчий переслідувач матиме відставання 4,4 секунди, а бронзовий призер відставатиме на 7,7 секунд. Першим з українців вийде на біатлонну трасу Дмитро Підручний через 48,7 секунд після початку гонки.

Неочікуваним дивом для всіх любителів біатлону стали виступи двох лідерів загального заліку Кубка світу – Мартена Фуркада та Йоганнеса Бьо. Француз провів невдалий перший вогневий рубіж, зробивши одразу три промахи. Завдяки точності пострілів на стійці та чудовій швидкості біатлоністу вдалося покращити результат. Мартен Фуркад фінішував восьмим, програвши 22,1 секунд переможцю. Йоганнес Бьо з Норвегії зробив чотири неточні постріли і отримав 31-е місце. Більше хвилини спортсмен програватиме новому олімпійському чемпіону після старту гонки переслідування.