Маленькі хитрощі від француженок

Усім відомо, що життя француженок сповнене романтики, чуттєвості, грайливості… Ці жінки будують свої стосунки дуже оригінально та артистично. Так вони ставляться до всього, навіть до підбору аксесуарів. Кажуть, що українки – найгарніші у світі, але, здається, нам бракує своїх “маленьких хитрощів”.

 

Хочу поділитися з вами порадами і лайфхаками про спілкування з чоловіками, про красу та здоров’я і навіть про сексуальність, більшість з яких прочитала у книзі американської письменниці Джеймі Кет Каллан “Француженки не сплять на самоті”. Її також рекомендую для прочитання. І ще одне застереження, це стаття виключно для жінок, не бачу сенсу чоловікам витрачати на це час.

 

1. Француженки не ходять на побачення.

Традиційні побачення часто обмежують наші можливості. Ми гарно вдягаємося, робимо макіяж і манікюр, стараємося бути цікавими й веселими, але, правду кажучи, не дізнаємося нічого важливо і значущого в рамках цієї зустрічі. Французькі жінки рекомендують припинити усі ці знайомства й побачення та не наражатися на зайвий стрес. Це все руйнує загадковість стосунків.

При цьому француженки ніколи не витрачатимуть вечір на перегляд серіалу зі шматком піци в руках і в старих джинсах. Вони розуміють, що все це не додасть їм привабливості й чарівності. Ці жінки ніколи не чекають, що їх запросять на побачення, вони просто дзвонять друзям та запрошують їх на вечерю. Звана вечеря дає можливість француженці дізнатися більше про чоловіка, який їй імпонує (він теж запрошений), а ще показати свій інтелект, кулінарні здібності, вміння розважати гостей.

Жінка ніколи не прийде на такий вечір у звичайному одязі, адже це чудовий шанс показати себе. Ще один секрет таких вечірок: не можна дозволяти, щоб чоловіки сиділи по одну сторону, а жінки – по іншу, як це часто трапляється у нас. Чому? Бо так нецікаво. Хлопець не зможе поспілкуватись з дівчиною, яка йому подобається, якщо навколо буде ще 10 подруг, і навпаки.

Отже, француженки не ходять на побачення, а надають перевагу вечіркам і спілкуванні в компанії.

 

2. Знайомство з чоловіками.

У вас ніколи не виникало питання: “Де мені познайомитися з чоловіком? Де взагалі його шукати?”. Так от. Відповідь я найшла у цій книзі та в самих француженках. Адже вони знайомляться де завгодно: у кафе, магазинах, клубах, громадському транспорті чи на роботі. Француженки завжди готові до нового знайомства, готові до флірту. Вони детально продумують свій образ кожен раз перед тим як вийти з оселі, адже кожен чоловік (навіть той, що стоїть по іншу сторону світлофора) може стати потенційним коханцем або другом.

Отже, француженки не шукають ідеального місця, а завжди готові до знайомства з чоловіком.

 

3. Француженки не відмовляються навіть від солоденького.

Ці жінки ніколи не відмовляються від десерту чи іншої апетитної страви. Вони насолоджуються вечерями від початку і до кінця. Але при цьому їхні порції невеликі. Француженка навіть може обмежувати себе в їжі за декілька днів до прийому гостей або після, але під час вечері вона нізащо не обмежить себе у задоволенні.

 

4. Впевненість у своєму вбранні.

Француженки завжди вдягаються так, щоб почуватися впевнено, і завжди носять гарну білизну. Вони роблять це ДЛЯ СЕБЕ. Підбір одягу для них – це як мистецтво, за допомогою якого француженки підкреслюють свою індивідуальність. Частенько вони знаходять унікальні речі в комісійних магазинах, секонд-хендах чи на блошиних ринках. І в цьому немає нічого дивного чи огидного. Це ж чудово, коли річ, яка не знайшла місця в гардеробі однієї жінки, стає знахідкою для іншої.

 

5. Почуття абсолютного комфорту.

Багато наших жінок заощаджують на собі та рідко доглядають за своїм тілом. А от француженки завжди використовують розкішне мило, ароматичні креми чи ще щось таке. Вони завжди вдягаються без поспіху з відчуттям впевненості в собі, не маючи сумнівів у своїй незрівнянності. Більшість із них раз на місяць відвідує спа-салон, але при цьому француженки вміють дбати про свою шкіру і за допомогою речей, які можна знайти на кухні.

Француженки надають перевагу природним образам – вони користуються незначною кількістю тонального крему, тушшю та блиском для губ у звичайні дні. Часто ці жінки підкреслюють щось одне, наприклад, губи або очі. Тобто, якщо француженка використала червону помаду (а це так по-французьки), то вона не наноситиме косметику на очі й навпаки. Але справжній секрет їхньої краси полягає не в макіяжі, а в задоволенні собою.

Це йде із середини. Отже, головне – це бути собою і почуватися комфортно.

 

Насправді, француженки – це такий собі взірець для мене. Є багато властивих їм речей, які я вже перейняла, і ще більше тих, про які хочу дізнатися. Надіюся, у цій статті ви прочитали щось корисне чи нове для себе і, можливо, робитимете зміни у самій собі. Щасти Вам!
Мітки: , , , ,