PenAll завітав до Івано-Франківська

Команда PenAll продовжує їздити містами України з презентаціями першої платформи ваших публікацій. Цього разу побували у славному місті Івано-Франківську.

Провели зокрема презентацію для викладачів, студентів філологів та журналістів у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Розповіли про численні можливості, які відкриває PenAll для авторів та читачів.

Максим Романюк, засновник PenAll: «На нашій платформі сьогодні публікуються уже сотні успішних авторів із 16 областей України, адже PenAll – це ідеальна можливість випробувати себе у ролі публіциста, нагода суттєво розширити аудиторію читачів, це також найкоротший шлях для популяризації себе як автора чи експерта у певній галузі. Якщо людина публікує свої матеріали на блозі чи на сторінці у соцмережі, то коло її читачів обмежене підписниками чи френдами. Натомість, на PenAll кожен новий матеріал одразу потрапляє на головну сторінку ресурсу в «Останні публікації». Матеріали, яким читачі ставлять високі оцінки, потрапляють у «Топ публікацій» і в «PenAll рекомендує». Щодня сотні відвідувачів сайту можуть почитати вашу публікацію. Посилання на матеріали нових авторів розміщується у публікаціях уже популярних дописувачів. Також найкращі матеріали наша команда поширює через фейсбук-сторінку PenAll й через персональні сторінки в соцмережах членів нашої команди і наших партнерів. Тому, якщо хтось планує відкривати блог – рекомендуємо зробити це на PenAll, адже так ви за найкоротший час зможете здобути широку аудиторію читачів».

Святослав Костюк, головний редактор PenAll: «Ми хочемо підняти культуру творення тексту в нашій країні на новий рівень, аби читачі могли черпати найновішу корисну та актуальну інформацію не лише зі ЗМІ, де інформаційну картинку дня, тижня чи місяця формує невелике коло журналістів, а й з нашої платформи PenAll, де будуть представлені люди різних професій із кожного регіону, дописувачі будь-якого віку із найрізноманітнішими поглядами, зацікавленнями та знаннями у конкретних галузях».

Ганна Марчук, завідувач кафедри журналістки ПНУ: «Сьогоднішня презентація була дуже цікавою. Студенти і викладачі довідались, що така інформаційна платформа буде для нас працювати. Для наших студентів сайт PenAll особливо актуальний, тому що вони проходять кілька видів практики. Молодші курси проходять навчальну практику і часто не встигають опублікувати всі свої напрацювання. Якраз на такій платформі вони зможуть себе реалізувати».

Програма “Ранок-панок” на телеканалі “Галичина”

Творців PenAll також побували на кількох ефірах івано-франківських телеканалів, зокрема на обласному телеканалі «Галичина», телеканалі «РАІ» й на радіостанції «Західний полюс», де розповіли журналістам, слухачам та глядачам про те, як зареєструватися на ресурсі й відправити свою публікацію, про те, хто сьогодні є авторами PenAll і на які теми найчастіше пишуть, як розвиватиметься ресурс і які завданням ставить перед собою команда…

На радіостанції “Західний полюс”

 

Пропонуємо подивитися цікавий вечірній ефір програми «Про головне в деталях» на телеканалі «Галичина».

 

Мітки: