Як закохатися до нестями? Відгук на книги Сесілії Ахерн

У 21 столітті важко уявити своє життя без читання будь-якого виду літератури. Адже книги формують нашу особистість, збільшують словниковий запас і покращують стиль. Виразною і впізнаваною є манера написання книг  ірландської письменниці Сесілії Ахерн.

Найвідомішою і найпопулярнішою є безумовно книга “P.S. Я люблю тебе”, написана 2004 року і визнана світовим бестселером. Книголюби масово розкуповували екземпляри по цілому світу. Напевно, усіх зачепила історія з життя молодої жінки Холі Кенеді, чоловік якої помер через важку хворобу. Їй складно пережити горе, що спіткало так несподівано.

Проте, все змінює знайдений лист, написаний її чоловіком до смерті. У ньому – на кожен місяць написані певні завдання, що допоможуть жінці знову віднайти себе і відчути себе щасливою. Цікаво, що роман було екранізовано і у прокаті фільм користувався шаленою популярністю, вилучивши у 5 разів більше коштів, ніж за продаж книг.

“Там, де закінчується райдуга” або іншою назвою “Не вірю. Не сподіваюсь. Люблю”.

Це історія Розі та Алекса, які є друзями нерозлийвода із самого дитинства. Завжди підтримують одне одного і в радості, і в горі. Щоб не сталося, вони знають, що всі проблеми можна вирішити, адже допомагають одне одному. Книга написана у формі електронного листування, адже головні герої живуть на відстані. І питання полягає у тому чи витримає дружба випробування часом і обставинами. Бо життя триває, у них з’являються другі половинки, згодом – діти. Вони шалено ревнують одне одного, проте мовчать. І в  підсумку, саме це мовчання руйнує їхні долі, адже вони люблять одне одного. Книга підійде тим, хто любить поринати у захопливі сюжетні лінії й переживати емоції з закоханими персонажами.

“Поглянь на мене” – роман, що успішно продавався у 50 країнах світу! Він посідає третю сходинку у рейтингу письменниці. Головна героїня Елізабет розлучилася з чоловіком і доглядає за батьком, сестрою і її дитиною, не має ні хвилини відпочинку.

У її житті мало радощів і вона вже давно скинула оманливі “рожеві окуляри”. Та раптом відбувається щось неймовірне. На межі реальності та вигадки, з’являється він – чоловік її мрії і оселяється в неї вдома. Вона знову безмежно щаслива, бо її серце заполоняє нестримне кохання. Книга має багато вигаданих фантастичних речей, які не сумісні з реальністю. Хоча для безнадійних романтиків і мрійників – саме те. Напевно, за цей високий політ фантазії книга і отримала премію журналу “Космополітен”.

Не менш зворушливим є любовний роман “Люблю твої спогади”. Сесілія Ахерн помістила у ньому і вигадку, і реальність, і нестримні емоції, і драму. В основі сюжету – життя дівчини Джонс, яка не може покращити стосунки із своїм чоловіком. А  бувши вагітною, переживає викидень, після чого перебуває у лікарні на переливанні крові. У цей момент вона помічає привабливого хлопця, який вразив її і, здається, вона закохалася у нього. Тут і починається найцікавіше. Авторка не дає змоги читачу занудьгувати і наповнює історію найтеплішими емоціями.

“Час мого життя” – це той бестселер, який ідеально підійде як підліткам, так і дорослим. Адже мова піде про втрачене кохання. Дівчина Люсі живе спогадами про минуле – мріє знову бути зі своїм колишнім Блейком. Вона ніяк не може попрощатися з ним і розпочати нове життя.

Дні минають, проте нічого не змінюється. Хоча дівчина обманює всіх,  в тому числі саму себе, стверджуючи, що все добре. Одного разу доля обертається по-іншому… А як? Можна дізнатися лише прочитавши цю історію.

Щоб поринути у справжню атмосферу любові, тепла і світлих почуттів достатньо відкрити щось із творчого доробку цієї безмежно талановитої письменниці. Впевнена – ви не будете розчаровані.

Мітки: