Класні дешевші заміни Tefal, Vinzer, BergHOFF…

Чи готові ви платити за сковорідку 1000 гривень? А 1500? Я ні. Ну що можна від неї чекати, хіба що вона сама приготує обід чи вечерю!

 

Якось мені подарували сковорідку для приготування млинців від Vinzer – Granite Induction (зараз її ціна понад 1000 гривень).

 

Сковорода Vinzer Granite Induction

 

Я була дуже рада подарунку, адже такої крутої фірми раніше не мала. Проте, у використанні ця сковорідка виявилася зовсім незручною. Дуже важка, великого діаметра. Господині знають, що потрібно володіти особливим рівнем майстерності, щоб приготувати смачні тоненькі млинці. А у цій сковорідці я не приготувала жодного такого млинця, на жаль.

Щоб сковорідка зовсім не пилилася на полиці, я готувала в ній омлет без олії, він якраз не підгоряв. Але через дуже низькі стінки суміш часто виливалася.

Насправді, є універсальні сковорідки, в яких можна і м’ясо соковите приготувати, і млинці тонкі, і овочі потушкувати. Та зовсім не обов’язково, щоб вони були такими дорогими!

Зараз моя ідеальна сковорідка – від нашої української фірми БІОЛ! Я нею дуже задоволена. Вона з антипригарним покриттям: «Класик Декор» 26 см діаметром – вартістю 560 грн. (без кришки).

Приготована в ній  їжа дуже смачна: і омлет, і млинці, і всі інші страви!

Сковорідка БІОЛ

 

Щодо хороших каструль за розумну ціну, то я щиро раджу фірму MAXMARK. Нержавіючий посуд MAXMARK має п’ятишарове термоакумулююче дно з алюмінієвим прошарком, що забезпечує рівномірний розподіл тепла, їжа готується швидше і не втрачає корисних якостей. 5-слойне капсульне дно дуже довго зберігає тепло!

 

Набір каструль 2л+ 3л + 4л можна купити за 800 грн! В інтернеті є багато негативних відгуків, що якість матеріалу погана, або що дно покрилося чорними цятками після першого ж використання. Я користуюся даними каструльками вже понад рік, тому не розумію, що з ними потрібно робити, щоб так зіпсувати! Або просто вам потрапила несертифікована продукція, тому все уважно перевіряйте!

Витрачайте гроші розумно… і смачного!
Мітки: , , ,