Легендарні польські автомобілі

Cпроби будувати автомобілі і мотоцикли робили в Польщі ще до другої світової війни — це вантажівки «Урсус», мотоцикли «СХЛ», складали «Фіати». Однак, масштаби виробництва були настільки незначними, що переважну частину машин доводилося ввозити з-за кордону.

 

Боязким спробам створити польську автомобільну індустрію, поклала кінець Друга Світова війна. Фактично її довелося будувати наново. Незважаючи на післявоєнні труднощі, завод в Стараховіцах вже в 1948 році зібрав перші вантажівки. Завдяки допомозі Радянського Союзу, було розпочато будівництво автозаводів у Варшаві та Любліні.

FSO/Завод Легкових Автомобілів — відома польська автомобілебудівна компанія. Розташована у Варшаві. Була заснована після Другої світової війни. Першим автомобілем під маркою FSO стала модель FSO Warszawa, — польський варіант радянського ГАЗ-М20 “Побєда”. Машина випускалася з 1951 до 1973 з серйозними модернізаціями, зокрема, пізні випуски отримали двигун з перенесеними наверх клапанами і кузови: “седан”, “універсал” і “пікап”. З 1956 автомобілі збиралися тільки з польських комплектуючих.

Всього було випущено 254 472 автомобіля — трохи більше, ніж оригінальних «Побєд».

«Syrena» — сімейство легкових автомобілів, що виготовлялися в Польщі впродовж 1957—1983 рр.
Єдиний автомобіль, повністю розроблений в Польщі виготовлявся на FSO (Fabryka Samochodów Osobowych) в 1957—1972 рр та FSM (Fabryka Samochodow Malolitrazowych) в 1972—1983 рр. Загалом випущено 521 311 авт.

 

 

Назва Syrena походить від символу Варшави — русалки, що за легендою оберігала річку Віслу та польську столицю. На батьківщині, за специфічний запах, автомобілі Syrena мали прізвисько «шкарпетка», а за двері, що відкривались проти ходу її прозвали «куролапкою».

«Warszawa» – сімейство легкових автомобілів, що виготовлялися на FSO (Fabryka Samochodow osobowych) у Польщі з 1951 по 1973 рр. Перший післявоєнний польський автомобіль був копією радянської “Побєди” ГАЗ-М20. Проте з 1957 р. у його конструкцію вносились зміни – від суто декоративних до вдосконалення окремих вузлів та агрегатів (в цілому більше 4000). На відміну від радянського прототипу Warszawa мала більше модифікацій кузова – седан, пікап, фургон (у сучасному розумінні), універсал тощо. У Польщі  Warszawa використовували як поліцейський автомобіль, карету швидкої допомоги, таксі, дрезину. На агрегатах Warszawa побудовані такі «польські автолегенди» як Zuk, Tarpan та Nysa.

 

 

Усього виготовлено, враховуючи модифікації, 254 471 автомобілів, більше ніж ГАЗ М-29 (у них 235 999 авт). На експорт у 25 країн пішло 72 834 машин.

 

«Nysa» – сімейство комерційних автомобілів, що виготовлялися у Польщі в 1958 – 1994 роках.

 

У конструкції використовувались елементи легкових автомобілів Warszawa (підвіска, двигун, трансмісія тощо). Існувало два покоління – Nysa: N-58-501 (1958-1969 рр.) та Nysa 521/522 (1969-1994 роках). Автомобілі мали значний експортний потенціал – у 1973-1974 роках. 74% обсягу виробництва відправляли за кордон.

 

Легендарні польські автомобілі

 

За часів Польської Народної Республіки, автомобілебудування вважалося однією з найбільш перспективних галузей економіки. Потрібно віддати належне польським інженерам – вони мали виняткову фантазію та прагнення до досконалості. Деякі моделі польських автомобілів цілком могли б стати гідними конкурентами своїм іноземним побратимам.

 

SAM Jaga

 

 

Абсолютно унікальний автомобільний прототип, під дивною назвою «SAM Jaga», був представлений в 1958 році інженером Адамом Слодовим. Це найцікавіше творіння польського автопрому володіло витонченим кузовом, зробленим вручну, і своїм зовнішнім виглядом нагадувало «Перемогу» (Победу). На жаль, виробництво «Jaga» так і не було поставлено в серійне виробництво. Ті кілька моделей, які вдалося провести, загубилися в особистих колекціях. Доля однієї з них відома: колись шикарний лімузин занедбаний стоїть на покинутому автомобільному кладовищі в Гродзіско Мазровецькому.

 

FSM Beskid

 

FSM Beskid. Легендарні польські автомобілі

 

«FSM Beskid» – один з найвдаліших польських прототипів. Не відомо, як склалася б його доля, якби влада звернула належну увагу роботі конструкторів Центру Будівлі І Розвитку Малолітражних Автомобілів в Бельсько-Бяла. За наказом вищого керівництва інженерам довелося знищити і ті 7 одиниць, яким пощастило зійти з конвеєра. На щастя, один із прототипів зберігся до наших днів і доживає своє безбідне існування в краківському Музеї Інженерії. Але найцікавіше те, що коли пристрасті вщухли, на ринку з’явився француз «Renault Twingo», дуже схожий на «FSM Beskid».

 

FSO Ogar LS

 

FSO Ogar LS. Легендарні польські автомобілі

 

Дизайн цього оригінального автомобіля був розроблений в кінці 70-х років. Презентація «FSO Ogar LS» викликала справжній фурор. Ламінований корпус, висувні фари, спортивний зовнішній вигляд. На жаль, вся ця фантастична краса базувалася на моделі «Fiat 125p», що не додало їй плюсів. Виробництво цього авто не було поставлено на потік через «незатребуваність моделі серед населення». У ті роки спортивними автомобілями поляки не дуже захоплювалися.

 

Smyk

 

Smyk. Легендарні польські автомобілі

 

Крихітна малолітражка під смішною назвою «Smyk» була сконструйована в кінці 50-х років фахівцями Варшавського Конструкторського Бюро. У автомобіля не було традиційних дверей – відкидалася передня частина кузова, а в якості рухового апарату був використаний мотор від мотоцикла «Junak M07». Конструктори встигли створити близько 20 авт, одне з яких знаходиться в Музеї Міської Інженерії в Кракові.

 

WFM Fafik

 

WFM Fafik. Легендарні польські автомобілі

 

Ще одне авто – «WFM Fafik». Прототип був розроблений інженерами Варшавського Мотоциклетного заводу в 1958 році. «Іграшковий» транспортний засіб, який має вагу всього 300 кг, міг перевозити 2 пасажирів (не враховуючи водія). WFM Fafik базувався на основі популярного мопеда «Osa».

 

Fiacior

Поважний «Fiacior» випускали з заводу з мотором, потужністю майже в 200 кінських сил. Його створили конструктори з Центру Автомобільного Спорту в кінці 70-х років. Крім неабиякої потужності, цей представник польського автопрому володів і цілком гідними на ті часи екстер’єром та інтер’єром, що робило його мрією любителів автомобільного комфорту. Говорять, що при гарній експлуатації цей автомобіль міг витиснути до 240 км на годину.

 

Fiat 125p Coupe

Пам’ятаєте автомобілі з перших серій фільмів про Бонда? Так от, цей польський автомобіль виглядає так, як вони. Представлений в 1971 році «Fiat 125p Coupe» був створений за проектом Збігнєва Ватсона і, на жаль, не мав жодних шансів на серійне виробництво. Кілька моделей цього дивного автомобіля все ж були втілені в життя та зайняли місце в приватних колекціях особливо затятих автомобілістів. Цей автомобіль дивує тільки своїм зовнішнім виглядом. Інші показники – так собі, всього 90 кінських сил.

 

 

 

Поза сумнівами, всі ці моделі польських автомобілів могли б з часом скласти жорстоку конкуренцію своїм європейським і американським родичам. Однак, їх доля склалась зовсім інакше.
Мітки: