Самооборона без наслідків. Вчимося захищати своє життя

Оволодіти самозахистом може кожен. Вік, фізична підготовка, попередні вміння та навички мають певну роль, це хороший бонус, добре якщо вони є, але ми навчимо всіх незалежно від підготовки. Упродовж певного часу жінка може навчитися мінімізувати загрози для здоров’я та життя у повсякденній рутині та ефективній стратегії поведінки в кризових ситуаціях.
Досвід вирішення небезпечних ситуацій набувається у спеціально створеному, безпечному для учасника, середовищі під наглядом сертифікованого інструктора.

 

Зазвичай у школах із самозахисту основна увага зосереджується суто на фізичній підготовці. Тобто, учасників вчать технік. І все. Практика поєднання фізичної та психологічної підготовки не є розповсюдженою. Наша мета – поєднати фізичну та психологічну складові.

Знаючи свої «білі плями», те, з чим важко впоратися, ми визначаємо способи психологічного захисту. Бо, зазвичай, нападник використовує грубі маніпуляції. Найчастіше жертвами стають жінки та діти.

На превеликий жаль, у нашому суспільстві поняття насильства розмите. Не знаючи особистісних меж, більшість порушує психологічні кордони іншого. Для того, щоб людина могла протистояти маніпуляціям, агресії, потрібно вміти володіти собою, знати себе. Знати чого хочеш. Навчитись казати “ні”. Розрізняти типи насилля: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне.

Часто можна зіштовхнутись з тим, що роль жінки в сім’ї, партнерстві визначається під впливом соціальних стереотипів. Ідея «Жінка повинна терпіти…» передається від покоління до покоління. Трапляється, що жінка не усвідомлює межі між насильством та нормою.

Учасниці зможуть покращити свою психологічну витривалість, фізичну підготовку, стати впевненішими. Курс самооборони для жінок побудований на основі курсу рукопашного бою – крав-мага.

 

Крав-мага – це не бойове мистецтво, це курс рукопашного бою, який був розроблений в Ізраїлі та спрямований на швидку нейтралізацію загрози життю. Система не є спортивною, в ній відсутня спеціальна форма одягу та змагання. Усі прийоми концентруються на максимальній ефективності в реальних умовах, швидкості та простоті засвоєння. Весь курс спрямовано на нейтралізацію загрози й порятунку настільки швидко і безпечно, наскільки це можливо. Усі навчальні ситуації розроблені із метою застосування у випадку виникнення потенційної загрози життю.

 

 

Наші курси самозахисту дозволять не тільки навчитися прийомам рукопашного бою, а й правильній реакції: мобілізуватися, зберігати рівновагу та правильно реагувати в стресових умовах.

Інструктори моделюють ситуацію нападу на вулиці, в під’їзді, ліфті, в машині тощо. Тож для занять не треба особливої форми одягу. Жінкам покажуть як звичайний предмет з жіночої сумочки перетворити на зброю самозахисту та що саме варто носити і як правильно користуватись з засобів самооборони.

 

Проводитиме курс Журило Мар’ян Миронович – інструктор Федерації КРАВ МАГА України. Тренером працює з 1996, займається курсом крав-мага з 2008 року. КМС з карате, срібний призер чемпіонату України в абсолютній вазі, неодноразовий чемпіон області з шотокан і кіокушин карате, інструктор підрозділу БПСМОП «ШТОРМ», учасник бойових дій.

 

Заняття проводяться: м.Львів,  вул.Максима Кривоноса 1, корпус Академії МВС.
Жіноча Самооборона щосуботи о 16.00, тривалість до 2 год.
Загальна група з крав-мага і самооборони тричі на тиждень : понеділок,середа,п’ятниця о 19.00 тривалість до 2  год.
Мітки: , , , ,