Чим так ваблять Непал та Гімалаї туристів з цілого світу?

Непал стає все популярнішим. Манять не лише найвищі та найкрасивіші гори світу, а й атмосфера. Кожен їде сюди за своїм. Чим так манить ця загадкова країна туристів з усього світу?

 

  • Хтось їде в Непал за просвітленням та віднайти себе.
  • Хтось шукає натхнення чи новий поштовх до життя.
  • Хтось хоче доторкнутись до святих місць та покрутити магічні барабани.
  • Хтось шукає однодумців.
  • Когось ваблять традиції, культура та величні пам’ятки.

Деякі люди відправляються на “трекінг”, щоб помилуватись Гімалаями чи хоча б глянути на найвищу вершину нашої планети – гору Еверест (8848 м), яка розташована на кордоні Непалу і Тибету.

 

 

Гімалаї (перекл. “серце снігів”) – називають ще “дах планети”. Розташовані в Південній Азії. Їх окрасою є, так звана, “корона Землі” – 14 гір восьмитисячників. Вісім з чотирнадцяти найвищих гір світу розташовані на території Непалу.

Гімалаї – це особливі гори, велич і красу яких неможливо описати. Вони манять, їх потрібно бачити. З кожним кроком сходження відкриваються нові пейзажі. Йдеш по рівнині, встеленій квітами та зеленою травою, вдалині видніються вершини, а коли вдивляєшся далі, то розумієш, що НІ – це не хмари, а царство вічної мерзлоти… сніги і льодовики, яким мільйони років. Вище піднімаєшся і час завмирає, усвідомлюєш цю неприступну красу.

Гімалаї мають також велике духовне значення для народів Південної Азії. Кілька століть вони є релігійним центром для прочан з Непалу та Індії. Непальці вірять, що гори з’єднують землю і небеса, а вершини – це місце, де живуть боги.

 

 

В будь-якому разі, Гімалаї дарують спокій, тут відчуваєш себе у безпеці. Йдучи горами, крутиш барабани (їх тут безліч), де викарбувана найголовніша мантра “Om mani padme hum” і всі набридливі думки та тривоги зникають назавжди.

 

Ви спитаєте мене – чому саме Непал?

 

  • Бо це Гімалаї – найвищі і найкрасивіші гори світу, їм мільйони років. Бо це Еверест і я його бачила на власні очі. І він неймовірний!

 

  • Бо це велична і неймовірно красива природа.

 

  • Бо це давні культура та традиції. Бо це столітні індуїстські та буддистські храми з багатою історією, за що занесені до спадщини ЮНЕСКО.

 

  • Бо це усміхнені і доброзичливі люди, а ще непальців вважають найщасливішим народом у світі.

 

Це самобутня і прекрасна країна, яких залишилось мало на Землі. Хто б, і за чим сюди не їхав, з Непалу повертаються іншими. Він спонукає думати і змінюватись… на краще, звичайно ж.

 

 

Ви втомились від метушні і рутини? Мрієте віднайти спокій та гармонію в собі? Ви хочете побачити Гімалаї, Еверест – вершину світу та інші восьмитисячники? Таких гір та озер як тут, ви не побачите більше ніде. Для декого це мрія ще зі шкільної парти.

Ви давно мрієте відчути Азію, ознайомитись з культурою та традиціями Сходу, побачити визначні пам’ятки індуїзму, буддизму, древні храмі, які занесені до спадщини ЮНЕСКО?

 

Тоді, заходьте сюди і знайомтесь з програмою на 2018 рік
http://navkolo-tur.com/nepal/

 

 

Мітки: , , , ,