Інструкція до життя

Здається, що в житті все дуже складно. Але то лише на перший погляд. Якщо придивитися, ситуація не критична. Щоб це довести, я представляю вам десять життєвих законів. З власного досвіду.

Або коротко про те, як мені раптом захотілося пожартувати о першій ночі (саме тоді й писався цей пост).

Отже…

1. Погодна мудрість: носіть парасолю з собою, і дощу ніколи не буде. Але пам’ятайте, що правило працює і в зворотному режимі: як тільки ви забудете парасолю вдома – готуйтеся до зливи.

2. Студентська мудрість: якщо хочете, щоб семінар скасували/перенесли, підготуйтеся до нього ідеально. Вивчіть все, що тільки можна. Сидіть над книжками до самого ранку. І будьте певні: заняття скасують.

3. Правило спілкування: якщо вам ніхто не дзвонить і не пише, просто візьміться за якусь важливу справу, що вимагає концентрації уваги. Я вам обіцяю: подзвонять всі, хто бачив вас хоч раз у житті та навіть ті, кого ви взагалі не знаєте. А якщо ляжете на годинку подрімати, будьте певні – подзвонить навіть Порошенко.

4. Ще одна мудрість студента: якщо вам потрібно сповільнити час, спробуйте витратити стипендію в перший тиждень. Запевняю, що місяць в очікуванні наступної стипендії буде тягнутися, як ціла вічність.

5. Порада і закон (ну прямо два в одному!) для інтровертів. Вам не потрібні тренінги та семінари із навичок спілкування, лідерства і так далі. Просто спробуйте кожного ранку їздити маршруткою. Тут вам і small talk буде, коли якась падлюка, невихована людина вирішить, що на ваших білих кросівках стояти зручніше, ніж на підлозі. І лідерські навички, коли треба швидко вийти, а хтось героїчно прикриває двері своїм тілом… Одним словом, «перекваліфікація» в екстраверта просуватиметься семимильними кроками.

6. Якщо хочете виспатися, заплануйте на ранок важливі справи. Тоді проспати все на світі, а потім бігати по хаті в піжамі з криками «Де моя друга рожева шкарпетка?!» (чи що ви там зранку шукаєте) – то святе діло.

7. Щоб швидше доїхати до місця призначення, почніть розплутувати навушники. Поки завершите, будете на місці. Ще можна обирати пісню, яка підходить під настрій. Тільки послухати її ви не встигнете.

8. Намагайтеся сподобатися людині з усіх сил. І не сумнівайтеся, що роздратуєте її до стану «Біжи швидше за вітер, бо я тебе зараз уб’ю!».

9. Якщо хочете весело провести час, спробуйте пройтися перед кимось ефектною ходою взимку. Тільки перед тим навчіться правильно падати – це вміння точно знадобиться. Чим важливішу для вас людину ви захочете вразити, тим епічнішим буде падіння.

10. І останнє: якщо вам захочеться написати щось серйозне, будьте готові до того, що в результаті вийде якась смішна за ідеєю, але не смішна за фактом маячня. Або навпаки. (це я зараз розповідаю історію написання кожного посту…).

Мітки: