Три білборди на межі Еббінга, Міссурі

Країна, рік: Великобританія, США, 2017
Жанр: драма, комедія, кримінал
У ролях: Френсіс Мак-Дорманд, Сем Роквелл, Вуді Гаррельсон, Пітер Дінклейдж, Еббі Корніш, Калеб Лендрі Джонс, Джон Гокс, Лукас Хеджес, Желько Іванек, Самара Вівінг
Прем’єра в Україні: 15.03.2018
Тривалість: 1 год. 55 хв.

Цей фільм не крутили в наших кінотеатрах, і даремно. Він крутий!
Для мене це фільм-шок, одна неочікувана сцена змінює іншу.

На 75-тій ювілейній церемонії вручення премії “Золотий глобус” цей фільм
переміг у номінаціях «Найкращий драматичний фільм», «Найкращий сценарій», «Найкраща драматична актриса» – Френсіс Мак-Дорманд і «Найкраща чоловіча роль другого плану» – Сем Роквелл.

Через декілька місяців після вбивства дочки Мілдред Гейз, злочинці так і не знайдені. Жінка, що зневірилася, наважується на сміливий крок – орендує на в’їзді до міста три білборди з посланням до авторитетного глави поліції Білла Віллобі.

1 білборд: Вмирала, а її гвалтували
2 білборд: І досі жодного арешту?
3 білборд: Як це так, шефе Віллобі?

 

Місцеві журналісти беруть в Мілдред Гейз інтерв’ю.

– Мілдред Гейз, для чого ви зробили білборди?
– Мою дочку Анжелу викрали, зґвалтували і вбили 7 місяців тому на цій самій дорозі. Мені здається, місцева поліція так заклопотана катуванням чорних, що геть не має часу на розслідування справжніх злочинів. Сподіваюся, білборди нагадають про важливі справи. Насправді, я не знаю, що робить поліція, знаю, що обгоріле тіло моєї доньки вже у сирій могилі, а вони їдять собі пончики і ловлять скейтбордистів на стоянках.
– Чому шеф Віллобі, чому саме він?
– Він у них головний. Хтось же має бути крайнім.
– Тому саме Віллобі?
– Так, крайній Віллобі, саме він.

Мілдред хоче звернути увагу громадськості на недбале ставлення до роботи правоохоронних органів, оголошуючи їм справжню війну.

Френсіс Мак-Дорманд, яка зіграла Мілдред Гейз, неймовірно вжилася в роль! Вона прямолінійна, брутальна, безстрашна. Вона без підтримки найрідніших людей змушена власними силами та всіма можливими методами боротися за справедливість.

Вуді Гаррельсон – шеф поліції Білл Віллобі. Наче непоганий чоловік, але доказів у справі доньки Гейз нема. Складний персонаж… Ти не розумієш, співчувати йому чи засуджувати.

Сем Роквелл грає  роль тупуватого полісмена Джейсона Діксона, який досі живе з матусею. Його персонаж дуже змінюється протягом стрічки. І фільм, який починався з разючої ненависті, закінчується відчуттям згуртованості.

Рекомендую до перегляду. Кінострічка однозначно варта уваги. Особливо сподобається тим, хто любить якісне кіно з неймовірним емоційним наповненням!

Офіційний трейлер:

 

Мітки: , , , , , , , , , , ,