Владислава Гречка: “Коли усвідомили, що коїться – забракло повітря

Владислава Гречка нещодавно стала переможницею конкурсу краси «Міс Україна – 2018» у номінації “Miss Online Ukraine”. Красуня поділилась своїми враженнями від перемоги та найближчими планами.

 

–  Вас обрали «Miss Online Ukraine». Якими були ваші відчуття, коли про це дізнались?

– Радість та здивування. Коли мені повідомили, що я перемогла, то  приймала цю перемогу, знаючи, що у мене на рахунку близько 8 тисяч голосів. Мені було дуже дивно, тому що дівчатка сильно мене випереджали. Але коли я поклала слухавку й просто усвідомила, що насправді коїться – закінчилось повітря (я тоді в залі тренувалась,  після кардіо важко було спілкуватись)

– З ким найперше поділилися цією новиною?

– Одразу зателефонувала мамі, вона була на роботі, тому довго спілкуватись не могла. Їй не вірилось, що її доця може здобути такий титул і, звичайно, нахлинули сльози радості. Привітала, але сказала, щоб ця корона не затьмарила мені очі.

– Що сказали батьки, коли дізнались про вашу перемогу?

– «Так тримати!», але тато продовжив: «не відволікайся, тренування ніхто не відміняв»

– Як довго ви до цього йшли,  чи було це вашою метою?

– За мету зовсім не ставила, просто хотілось поділитися з друзями та знайомими, через що зробила розсилку десь за місяць до закінчення голосування. Потім наші закарпатські ЗМІ багато писали про це. Так я набрала за тиждень 7 тис. голосів і просунулась на першу сходинку. Після голосування ми зібрали 47 тис. грн. на лікування хворих діток.

– В Університеті, де ви навчаєтесь, хтось знає про ваші досягнення?

– Так, моя альма-матер також мене підтримує. На сторінках соціальних мереж Київського університету ім. Бориса Грінченка можна почитати про мою участь у конкурсі та соціально-благодійний проект #Гречка_проти_голоду.

– Хто вітав з першим місцем на «Miss Online Ukraine»?

– Інстаграмні друзі, бо саме там найшвидше поділилась цією новиною. Протягом дня почали телефонувати друзі, родичі, мамині подруги багато коментували, брат прислав мотивуючу смс (він за кордоном і різниця у часі 6 год, тому привітання отримала у письмовій версії).

– Що для вас означає цей титул?

– Як пожартували мої знайомі – «оцифрування». Насправді, багато часу проводжу в соцмережах і близькі  не дуже радіють, коли під час зустрічі можу «потонути» в повідомленнях та сповіщеннях…  цей титул мало що означає для мене, але гріє серце те, що існують люди, яким не байдуже: вони хочуть підтримати близьких, допомогти потребуючим, врятувати чиєсь життя.

– Вам буде вручено 50 тисяч призових, вже подумали на що витратите?

– Так, хочу витратити ці кошти на благодійність (розвиток мого проекту).

– На які нагороди ще сподіваєтесь у рамках конкурсу «Міс Україна»?

– Всі й усе. Заберу всі корони й виграю всі призи

– Які у вас плани на найближче майбутнє?

– Зараз у моєму житті настав такий період, коли потрібно приймати кардинальні рішення, і якщо моє внутрішнє «я» каже одне, то я розумію, що доведеться обирати інше. В очікуванні суперфіналу!

 

Мітки: