Будь собою! Наймасштабніша подія осені для жінок!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/penall/penall.net/wp-content/themes/Divi/single.php on line 124

Вже традиційно восени, Львів перетвориться на територію краси, успіху та любові.

   З 20 по 21 жовтня усіх запрошують на унікальну подію осені Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма» – 2018. Шість років поспіль, організатори творять успішний інтелектуальний та пізнавальний  проект для сучасних жінок, які хочуть розвиватись і вдосконалюватись.

На одному майданчику зберуться популярні та досвідчені тренери, цікаві спікери та відомі особистості. Вони поділяться своїм успішним досвідом, унікальними знаннями та покажуть, як їх застосовувати на практиці. Тому, кожен хто прийде, знайде для себе щось корисне. Познайомиться із цікавими людьми, отримає нові знання, та надихнеться свіжими ідеями, які допоможуть зробити новий крок до самопізнання та розвитку.

   Як зазначають незмінні організатори фестивалю «Аніма», Наталія Кинчій та Олена Смішко, для них фестиваль – це подія, яка робить  неймовірні перетворення. «Кожного разу, отримуючи фітбеки від наших відвідувачів, ми радіємо, що наш фестиваль, допоміг комусь змінити своє життя, подивитись по-іншому на різні життєві ситуації, а для когось став поштовхом до нових звершень».

Впродовж двох днів, у п’яти паралельно діючих залах відбудеться біля півсотні активностей – майстер-класи, дискусії, зустрічі та презентації на теми взаємостосунків, краси та здоров’я, стилю життя, розвитку кар’єри, мистецтва, а також трансформаційно – розвивальні ігри.

   Цього разу, серед спікерів, будуть такі відомі тренери, як: Мейерe – Расмусенa Дайга, Андрій Бешлей, Наталія Валецька, Довмат Яна, Раделицька Ольга та десяток інших  відомих прізвищ.

   За шість років свого існування, Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма», відвідало понад 10 тисяч жінок. Відвідувачка, спікер та засновниця студії живопису «Art-Вітер» Дзвінка Костишин, впевнена, що серед усіх майстер-класів навіть найвибагливіша людина, знайде саме того, хто наповнить вас життєвою енергією, дасть сили та натхнення для творчості чи допоможе змінити своє життя.».

   Окрім цього на фестивалі діятиме виставка-ярмарок з продукцією, яка зацікавить жінок (вироби ручної роботи, косметичні засоби, література тощо).

Для жінок, які прийдуть із дітьми, діятиме – Дитяча кімната.  Анонімно буде відчинена «Порадня», де кожен із відвідувачів зможе отримати психологічну допомогу та відповіді на усі свої запитання.

На завершення, організатори приготували afterparty з драйвовою шоу-програмою, пригощенням та розіграшем подарунків.

Не пропусти наймасштабніше дійство у світі жінки – ХІI  Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма» у Львові.  20-21 жовтня, готель «Жорж» за адресою (пл. Міцкевича, 1).

Коментарі організаторів жіночого фестивалю «Аніма», Олени Смішко та Наталії Кинчій:

Перший Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма» у Львові, ми організували ще влітку 2013 року, в 5-ти конференц-залах, легендарного готелю «Жорж». Роки йшли, локація залишалась незмінною, а доброю традицією стало проводити фестиваль двічі на рік (весна, осінь). Наш фестиваль став чимось новим, свіжим ковтком повітря для жінок, які хотіли змін і самовдосконалення.

«Це так добре, мати можливість прийти в особливий простір, створений для Жінки і обрати серед безлічі цікавих спікерів та тематик саме те, що  до душі, що цікавить саме зараз!»

На фестивалі панує своя атмосфера, яка сприяє та спонукає до розвитку.  Хтось знаходить подруг, однодумців, вчителів, тренера, якого так довго шукала. Але найголовніше, що жінка отримує тут певний досвід. За два дні вона відновлюється, надихається, енергетично заряджається. Також окреслює для себе вектор руху, який може віднайти, або навпаки змінити. Вона приймає себе такою, якою вона є насправді. А коли жінка щаслива – весь світ біля її ніг.

Після кожного фестивалю, ми отримуємо підтвердження, що все робимо правильно, і жінки задоволені. На «Аніму»  приходять відвідувачки різного віку, статусу, з різними запитами та зацікавленнями, але схожі в тому, що хочуть розвитку, пізнання, відкриті до нового і готові все робити для того, щоб стати щасливими.

Наші гасла-підказки: «Дозволь собі бути різною», «Будь собою», «Будь щасливою» натякають на те – що важливо хто ти є насправді і чого потребуєш для щастя.

Кожен наш фестиваль особливий та унікальний, але кожного разу інший.  Зараз,  готуючи вже 12 фестиваль –  відчуваємо,  що як і кожен з попередніх, він буде магічний. І кожен хто знаходиться в цьому просторі в різних ролях і з різними цілями, творять і доповнюють однин одного.

Детальніше:

http://anima.in.ua/lviv

www.facebook.com/anima.lviv/

Квитки на сайті: https://gastroli.ua/events/anima-2018-10-20