Це смак українських Карпат


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/penall/penall.net/wp-content/themes/Divi/single.php on line 124

Еко та органічні продукти – це тренд в сучасному світі. Мало хто знає, що Україна входить в п’ятірку лідерів по експорту органічної продукції. В той час, землі, які використовуються під органічне землеробство лише 3-4%. Перспектив – багато, та й займатися сільським господарством у нас люблять. Виникає питання, наскільки це вигідно, чи є попит, і чи готові наші люди перейти на свій, натуральний, органічний продукт?

9 жовтня у Музеї народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького, у садибі Зарічево відбувся круглий стіл, а також дегустація на тему: «Еко-їжа, яка вона і де її знайти?».

До обговорення були запрошені представники ГО «Смак Українських Карпат», відомий шеф-кухар Іван Янчишин, керівництво Шевченківського гаю, представники відділу туризму ЛМР, Начальник управління туризму та курортів ЛОДА, а також  ресторатори,  представники ЗМІ та інші зацікавлені особи.

Найважливішим питанням в наш час залишається: «Що ми їмо?». В яких умовах  була вирощена, виготовлена продукція, і який вплив вона має на здоров’я людей. Разом із тим збільшується попит на органічні продукти, які не містять консервантів та шкідливих домішок.

Тема еко – продуктів та органіки тісно переплетені, але мають відмінності. Як зазначив, представник ГО «Смак українських Карпат» Іван Саломатін: «Люди дуже часто не розуміють, що таке органіка та органічне землеробство. Органічне, походить від натурального. Це все відповідно маркується і має сертифікати. Коли ми говоримо про тварин, тут варто розуміти, що вони не лише повинні харчуватися чистою їжею, але й жити на відкритому просторі,  мати доступ до чистої їжі, – це теж розширює питання органіки».

Де взяти такі продукти? І як знайти виробників?

Мало хто знає, що з 2013 року в Україні діє Громадська Організація «Смак Українських Карпат». На даний час, вона об’єднує 26 виробників, із Закарпаття, Львівщини, Івано-Франківщини та Чернівеччини. У них представлено більше три сотні позицій продуктів – це і сири, і м’ясні делікатеси, і зернові, і овочі, фрукти, соки, натуральні олії, трави, ягоди та гриби, мед тощо. Ековиробники з карпатського регіону об’єднуються, аби більше українців могли споживати якісні продукти. Допомагають у цьому і  швейцарські колеги з Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL). В спілку може вступити кожен охочий, який є прихильником ідеї збереження традиційних технологій, виробництва натуральних продуктів харчування. Покуштувати, продегустувати, замовити екскурсію й придбати продукцію можна у Шевченківському гаю, в садибі Зарічево. Тут часто приїжджають туристи з різних куточків України та світу. Кажуть, їм подобається.

 

Під час обговорення, рестораторів цікавило питання замовлення та постійна наявність продукції. Оскільки, це може бути проблематично для дрібних виробників, на що безпосередньо впливає і сезонність.

За словами Івана Саломатіна: «Там, де починається підхід «супермаркет», там закінчується органіка. Але виробники готові, адже попит породжує пропозицію». Як доповнення, шеф-кухар Іван Янчишин додав, що сезонність не може бути проблемою, оскільки ресторатори можуть включати такі страви в сезонні меню, які зараз є дуже трендовими у світі.

Україна має величезний потенціал. Вона готова працювати, виготовляти і показувати натуральний продукт. Але кожен  повинен навчитись любити своє, рідне. Культ їжі у кожного свій. Та в моді – їсти менше, але корисну їжу. Смакувати, дегустувати і насолоджуватися. І пам’ятаймо, що Україна – це не лише борщ і вареники, нам є що представити собі і світові.

https://tuca.com.ua/

https://www.facebook.com/tuca.ua/