Громадська спілка “Карпатський смак” відзначила своє 5-річчя

Коли цінуєш смачну екологічно чисту їжу, хочеться споживати її щодня. Сьогодні ще немає можливості купувати такі харчі на прилавках будь-якого супермаркету  чи у невеликому магазині за сотню метрів від квартири. Але поступ очевидний і органічних  екопродуктів, які виготовляють в Карпатському регіоні, щораз більше і вони стають доступнішими.  Чимала заслуга в цьому – Громадської спілки «Карпатський смак».

 

Цього року вона відзначає 5 років від початку своєї діяльності.

І сьогодні направду є чим пишатись, адже попри усі першочергові перестороги швейцарських партнерів на старті проекту, ГС «Карпатський смак» щороку стає усе більшою та потужнішою.

 

 

«Ми розуміємо, що часом буває нелегко. Але у нас вже майже 30 членів  з Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей. Ми розвиваємось і робимо все для того, щоб натуральна, екологічна та надзвичайно смачна продукція українських фермерів потрапляла на столи українців. До речі, і закордоном уже також встигли оцінити високу якість продукції наших виробників», – розповідає голова правління Громадської спілки «Карпатський смак» Павло Тізеш.

 

 

До того ж, лінійка продукції «Карпатського смаку» постійно розширюється: ковбаси, молочна продукція, сири, органічні олії, консервації, напої тощо. Все тому, що членом спілки може стати кожен фермер, який виготовляє свою продукцію якісно. Звичайно, що перед тим як вступити до «Карпатського смаку», кожне виробництво повинне пройти  інспекцію та сертифікацію, оскільки «Карпатський смак» відповідає за якість продукції своїм ім’ям.

 

 

Інспекція перевіряє місце виробництва, натуральність продуктів, прив’язку виробника до карпатського регіону. Якщо виробник проходить перевірку, його продукція отримує зелене світло і після сплати членського внеску його приймають до громадської спілки.

Розвиток торгової марки «Смак Українських Карпат» є частиною швейцарсько-українського «Проекту розвитку органічного ринку в Україні у 2012–2018 рр.», який фінансує Швейцарська Конфедерація через Державний секретаріат з економічних питань SECO, а реалізовує Швейцарський дослідний інститут органічного сільського господарства FiBL разом із зацікавленими сторонами галузі й Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

Тобіас Ейсенрінг, член правління ГС «Карпатський смак», представник FiBL

 

“Приємно бачити, що за ці 5 років вже зроблено настільки багато. Ми стрімко розвиваємось, збільшується кількість членів спілки, лінія продукції щороку стає різноманітніша. Якість продукції теж дуже високого рівня. Ми пишаємось нашими досягненнями і впевнено рухаємось вперед», –  резюмував  роботу команди  Тобіас Ейсенрінг, член правління ГС «Карпатський смак», представник FiBL.

Роботу ГС «Карпатський смак» та виробників продукції обіцяють і надалі  підтримувати Львівська міська та обласна ради. Зокрема, передбачена допомога для виробників органічної продукції, які мають план розвитку свого бізнесу.

«ГС «Карпатський смак»  – це об’єднання  30 виробників-фермерів,  які люблять свою  справу, живуть нею, і роблять усе для того, щоб про Україну знали в усьому світі. Локальна, органічна, крафтова їжа  дуже популярна в світі, натомість ми часто забуваємо, що маємо свою, натуральну, вирощену на рідній землі, зроблену ще за рецептурою наших предків. Ми повинні любити своє, популяризувати і дбати про здоров’я, вживаючи їжу, яка є натуральною та екологічно чистою, – каже PR-менеджер «Карпатського смаку» Галина Батюсь.

 

 

PenAll теж привітав ГС “Карпаський смак” з першим ювілеєм

Окремою темою під час святкування та підбиття підсумків стала популяризація органічних продуктів. Зокрема, у Львові в Шевченківському гаю діє нова дегустаційна атракція, яку може замовити для себе, друзів чи гостей міста кожен охочий.

У курній хаті, біля печі, частуючись смачними наїдками та слухаючи цікаві історії від гостинного господаря Івана Соломатіна, півтори години пролітають зовсім непомітно. У планах ГС «Карпатський смак» запустити такі дегустаційні зали у кожному регіоні.

 

 

 

 

Мітки: ,