Z. Покоління, яке змінює світ

Якщо ви введете у пошуковику Google про «Generation Z», то знайдете таке визначення: термін, що застосовується для людей, які народилися між другою половиною дев’яностих та другою половиною двотисячних.

 

На наш світогляд вплинула світова фінансово-економічна криза і розвиток новітніх технологій. Ми ті, хто вже сьогодні створює щось нове, а завтра станемо тими, хто змінить цей світ.

Кажуть, що наше покоління відрізняється від інших відсутністю чітко вираженої позиції, проте, нас вирізняє цілеспрямованість та усвідомлення того, чого саме ми хочемо від життя. Якщо ви колись помічали, то ми не ставимо зайвих запитань, ми все «гуглимо», не запитуємо шлях до найближчої кав’ярні у перехожих, а шукаємо дорогу в інтернет-картах.

 

 

Тож, що сформувало «покоління Z»? У першу чергу – це доступ до технологій. І якщо ви переймаєтеся, що ваша дитина проводить багато часу за гаджетами, то, можливо, це росте майбутній геній, Стів Джобс нашого часу.

Дуже часто покоління Х скаржиться, що ми ну ніяк не хочемо вивчати теорію та сидіти за стопами книг. Це все тому, що ми любимо створювати щось нове та експериментувати, байдуже навіть, що теорія нам невідома, бо ж азарт – це друга назва людей нашого часу.

Можливо, ви помічали, що нас не дуже цікавлять гроші, а лише усе нове та невідоме, усе щире. Саме тому, багато хто з нас практикує волонтерство та вирішує проблеми суспільства. Кожен із нас намагається змінити цей недосконалий світ, який нам залишили люди покоління Х та Y.

У спецпроекті «Ранні пташки» взялися розповідати про таких юних, проте вже успішних людей «покоління Z». Наприклад, Малала Юсафзай, якій лише 17 років – наймолодша лауреатка Нобелівської премії. Бестселером стала її автобіографія про боротьбу за освіту для дівчат.

Не лише за кордоном, а і в Україні повно геніїв нашого століття. Хлопець із Кіровоградщини, Самуїл Кругляк, презентував проект, який називається «Добування електроенергії з атмосфери». За його схемою, ми можемо платити копійки за один кіловат енергії.

Школярка з Черкас Фіонг Ань Чан, розв’язала математичну задачу з області фігурних чисел, яку вже довгі роки не могли розв’язати науковці.

 

Тож, як ви бачите, нам усе під силу і єдине, чого ми вимагаємо – це розуміння нашої творчої сутності.
Мітки: