ТОП-5 МОТИВАЦІЙНИХ КНИГ

Кожен з нас хоча би раз в житті точно відчував нестачу сил, енергії та натхнення. Здавалося б, що нічого не хочеться робити, окрім того, що «зависати» у соцмережах чи дивитися телевізор. Особливо це характерно проявляється у холодні пори року: восени чи взимку. Саме тому пропоную не опускати носа, а отримати величезну порцію мотивації.

 

«Бог ніколи не моргає» – це не просто книга, а справжня знахідка для того, хто втрачає віру у власні сили. Американська журналістка і письменниця Регіна Бретт, опираючись на власний досвід, винесла 50 уроків, які змінять твоє життя. Адже на її життєвому шляху було багато негараздів: алкоголізм, одиноке материнство,страшний діагноз – рак. Книга написана на основі прикладів і помилок з життя самої авторки. Це сміливе зізнання про наболіле, яке переросло у джерело натхнення для тих, хто збився зі свого шляху і не знає, куди йти далі. Тут є чимало корисних порад, які легко втілити в життя. За відгуками Bookpage –  «це дивовижний доказ Божої сили і любові. Вистраждана мудрість у коротких і змістовних розповідях, насичених численними прикладами, життєвими ситуаціями, уроками.»

 

«Будь дивом» – не менш захоплива книга американської письменниці. Щоправда, тут своїми історіями ділиться не Регіна, а звичайні пересічні люди, які змогли змінити своє життя кардинально. 50 уроків як зробити неможливе можливим. Книга дає розуміння як помічати щастя, радість у маленьких речах. Історії людей спонукають рухатися вперед і вдосконалюватися, але при цьому не зраджувати собі.

«Проект щастя» Гретхен Рубін рясно-густо переповнений цитатами та життєвими гаслами:

– дивися на життя простіше;
– роби потрохи – і зробиш багато;
– частіше усміхайтеся;
– забудь минуле;
– будь таким, яким хочеш бачити своїх дітей;
– став собі запитання : «Щоб я робив, якби не боявся»;
– пам’ятай, що ми живемо один раз і недовго;
– помиляйся собі на здоров’я;
– будь конкретним у своїх бажаннях;
– роби те, що любиш;
– є проблема ? Сформулюй її;
– створюй позитивний настрій.

 

 

Книга Барбари Шер за участі Енні Готліб « Мистецтво мріяти» – це ще одна порція мотивації та натхнення для кожного. Це покрокова інструкція досягнення мети. Тут детально пояснюється як правильно ставити цілі, як долати перешкоди, як якості слід в собі розвивати, щоб стати успішною людиною. Її авторка, Барбара Шер – всесвітньо відомий лайф-коучер. Вона проводить семінари по цілому світу, бере участь в телевізійних програмах та виступає на радіо. Авторка розповідає про середовище, де виростають переможці, плекання генія, пошуки мети, стилю, силу негативного мислення і важких часів. Читач зможе дізнатися чимало нового про роботу з часом, мозковий штурм, а також як упоратися зі страхом і перемогти.

«Сила звички» – книга про самовдосконалення та особистісний ріст. Пояснює, чому ми діємо так, а не інакше в життя та бізнесі. Книга, яку повинен прочитати кожен, кому цікаво як формуються звички і як вони впливають на наше життя. На конкретних прикладах ми можемо побачити як люди кидали палити, почали займатися спортом, змінювали роботу, будували кар’єру, створювали сім’ї. Виявляється, на все це впливає не що інше, як звичка. Автор грамотно оперує науковими фактами і пояснює взаємодію шаблону, вказівки та винагороди. На цій тезі він пояснює багато явищ і подій, які трапляються з різними людьми. Змістовно, інформативно, за допомогою графіків, таблиць, життєвих ситуацій, Чарлз Дахігг демонструє як змінювати ті чи інші звички як вони визначають наше майбутнє і чому важливо вміти керувати силою звичок.

 

 

Усі вище перелічені книги рекомендую до прочитання. Обіцяю – не пошкодуєте. Натомість відчуєте заряд бадьорості, позитиву і гарного настрою!
Мітки: