Якби я була львівською бруківкою

Нещодавно я отримала творче завдання з такою креативною назвою на факультеті журналістики. Вирішила поділитися власними ідеями.

 

Якби я була львівською бруківкою, то я б ходила на усі громадські обговорення, які стосуються ремонту вулиць, і просила б не змінювати мене на асфальт.

Якби я була львівською бруківкою, то била б по руках тих хапуг, які з центру міста вивозять мене не подвір’я своїх приватних маєтків. Якби я була львівською бруківкою, то я б удвічі швидше (ні, у чотири рази швидше!) під час ремонтних робіт клала себе у землю. Щоб місцеві мешканці не обурювалися, що ремонт триває так довго.

Якби я була львівською бруківкою, то оселилася б ще й на Сихові. Щоб тамтешні жителі відчували, що у них там теж – центр Львова.

Якби я була львівською бруківкою, то заговорила б польською, англійською та німецькою. І сама б розповідала туристам про свою славну та давню історію.

Якби я була львівською бруківкою, то сама б очищала себе від сміття. Щоб мій дорогий Львів не називали «сміттєвою столицею України».

Якби я була львівською бруківкою, то сама б постелила себе на усіх дорогах Львова. І повідомляла стурбованим пасажирам, «коли ж приїде та злощасна маршрутка!»

Якби я була львівською бруківкою, то на ходу ремонтувала б зламані трамваї, щоб вони не утворювали величезних корків.

Якби я була львівською бруківкою, то просила б водіїв не паркуватися як рагулі, щоб громадський транспорт мав як проїхати. І щоб вони не створювали затори.

Якби я була львівською бруківкою, я б дуже сильно любила своє місто. І розповідала б про цю любов усім львів’янам, які чимось невдоволені.

 

Мітки: , , , ,