Чи можна до аптеки повертати ліки?

Напевно, кожен, хто хоч раз купував ліки в аптеці, звертав увагу на оголошення про те, що придбані ліки поверненню не підлягають, і подумки обурювався з цього приводу. А що робити, коли ми придбали неякісну або непотрібну нам продукцію чи якщо в аптеці купували не ліки, а засоби гігієни, мінеральну воду і так далі?

 

Ліки – це вам не шоколад!

 

Лікарські засоби належать до доволі специфічного різновиду товарів. Для них повинні бути створені спеціальні умови для транспортування та зберігання. Звісно, кожен із нас не хотів би придбати ліки, які пролежали днів із 10 на кухні в якогось недобросовісного дідуся, після чого він повернув лікарські засоби назад до аптеки. Існують певні законодавчі норми щодо цього, тому провізор та фармацевт повинні неухильно їх дотримуватися з метою убезпечення здоров’я своїх відвідувачів.

Купувати ліки варто обережно! А ще краще, маючи на руках рецепт лікаря, який точно напише, що саме вам треба придбати, яка доза повинна бути в препарату і таке інше.

«Звісно, що не всі, хто до нас приходять, мають рецепт, – розповідає фармацевт мережі «Зелених аптек» у Житомирі Валентина. – Бувають такі люди, що навіть не знають, що точно у них болить. Ну, ми намагаємося щось порадити… в нас така робота. А буває, що навіть маючи рецепт, нас просять замінити якісь дорогі препарати на більш дешеві, бо ж, самі розумієте, багато стараються економити».

Поспілкувавшись із фармацевтом, я задумалася над тим, звідки ж українці черпають інформацію про те, які ліки потрібні від їхньої недуги? І чим це може закінчитися?

 

Повернення ліків із 2019-го року: багато галасу даремно!

 

Із 2019 року набули чинності зміни щодо повернення ліків до аптек, проте чи справді ці зміни можна так називати? Спробуємо з’ясувати.

Моя тітка Олена Миколаївна кілька тижнів тому придбала в одній з аптек мікрорайону «Хмільники» у Житомирі термометр. Глянувши на нього в аптеці, нічого підозрілого не помітила. Як говорять в народі, він «збитий» так, що виднілося кілька міліметрів так званого ртутного стовпчика. Після першого вимірювання температури цей стовпчик «розбігся» на кілька частин.

«Місяців півтора назад розбила свій градусник. А тут навесні син почав кашляти, голова стала боліти… Щоб не бігати по сусідах, зразу купила новий. Я обережно його занесла додому, ніде не вдарила, не падав. Та після того, як дитина поміряла температуру, ртуть в стовпчику розділилася на пару частин. Я спробувала, піднявши догори, з’єднати ртуть, але марно. Думаю, що градусник був просто бракований», − розповідає жінка.

Назад до аптеки термометр нести не стала, адже бачила оголошення, що аптека повернень не приймає. У випадку тітки Олени термометр був непридатний до використання, адже вийшов з ладу уже під час першого вимірювання температури тіла. Та чи могла жінка сміливо йти до аптеки і вимагати повернення коштів за «бракований» прилад? Якби не було цього злощасного оголошення на вітрині кожної аптеки, то співрозмовниця, як сама запевнила, пішла б міняти термометр. Але навряд чи ці дії призвели б до бажаного результату.

 

 

Це питання було регламентовано постановою Кабінету Міністрів України № 172 ще від 19.03.94. Згідно з положенням п. 3 лікарські засоби, вироби медичного призначення, предмети санітарії та гігієни, зубні щітки та інші засоби належної якості обміну та поверненню не підлягають. До речі, чимало фармацевтів пишуть в оголошенні відсилання на цю постанову, щоправда дещо спрощуючи її зміст.

Тут, насамперед, варто ще раз наголосити, що йдеться про товари належної якості. Також треба згадати і про ст. 8 Закону України “Про захист прав споживачів”, де вказано, що у разі придбання споживачем вищевказаних товарів неналежної якості (протерміновані, фальсифіковані та ін.) продавець зобов’язаний замінити їх на товари належної якості або повернути споживачеві сплачені ним кошти, якщо недоліки виявлено у межах терміну придатності.

Але зараз повернімося до змін щодо можливості повернення ліків до аптек з 1 січня 2019 року. На цю тему велося багато розмов про те, що ніби-то можна повертати будь-які ліки у певні терміни. Але це не так! Повертати можна лише лікарські засоби та медичні вироби неналежної якості і, увага, надавши аптеці документ, що ліки справді неякісні.

Як вказано на Урядовому порталі: «Міністерство охорони здоров’я звертає увагу, що факт неналежної якості підтверджується документами: по-перше: висновок щодо якості лікарських засобів, виданий підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією; по-друге: розпорядження Держлікслужби щодо заборони обігу лікарського засобу».

Щодо моєї тітки, то, відповідно до законодавства, їй потрібно було спочатку віднести термометр на експертизу і тільки після того із висновком експерта та, звісно, із чеком з аптеки йти повертати термометр. Олена Миколаївна зізналася, що про це їй відомо не було, але робити експертизу вона б усе одно не стала, адже на це треба час.

 

А що робити із зайвими ліками?

 

Повернімося до розмови із фармацевтом, яка наголосила, що клієнти аптек часто не знають, що їм треба. А й справді: що тоді робити із ліками, які люди придбали помилково, з необачності?

Раніше в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що в аптеки можна буде повертати невикористані лікарські засоби. Але у внесених змінах до закону про це жодного слова. Тому, очевидно, усі зайві ліки просто залишаться на пам’ять.

Отже, будьте уважні під час придбання ліків та інших товарів у аптеці. Перевіряйте відразу в медичному закладі їх зовнішній вигляд, упаковку та термін придатності. А головне, вмійте в разі необхідності відстояти власні права.

Мітки: