Фільм львівської режисерки покажуть в Сан-Себастьяні

Короткометражний фільм “Maternité” (“Материнство”) львівської кінорежисерки Наталії Ільчук візьме участь в студентському конкурсі Nest. Film Students Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні, який цього року відбуватиметься 20-28 вересня.

17-ти хвилинний фільм Наталії Ільчук створений у Франції в кіношколі Le Fresnoy – Studio National des Arts Contemporains. Кінострічку знімала в Україні українська команда з залученням київської кінокомпанії KISFF FILMS. Художнім керівником проекту став видатний угорський режисер Бела Тарр. В напів документальній манері фільм «Материнство» розповідає про другу вагітність героїні та зміни в її житті після народження дитини.

Міжнародний кінофестиваль в Сан-Себастьяні проводиться в Іспанії вже 67-ий рік поспіль і є одним з найпрестижніших кінофорумів в Європі та світі. Le Fresnoy (Ле Френуа) – дворічна післядипломна програма в місті Туркуен на півночі Франції, котра існує з 1997 року й орієнтована на художників та режисерів, які досліджують в своїх роботах взаємозв’язок сучасного мистецтва і нових технологій.

Наталія Ільчук закінчила Інститут кіно і телебачення Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, була стипендіаткою програми Gaude Polonia, завдяки якій відвідувала навчальний курс в Кіношколі Анджея Вайди у Варшаві. Є авторкою низки експериментальних фільмів, які демонструвались на близько 50 фестивалях по всьому світу.

 

Мітки: