Table – новий формат спілкування

Про цікавий формат та новий тренд в організації святкування журналіст PenAll Христина Романюк поговорила з досвідченою організаторкою свят, фахівцем в івент-індустрії Мар’яною Кіцак.

 

– Маряно, ти в івент-індустрії вже понад 8 років: сотні свят, тисячі гостей, десятки різних форматів. Але кожного року щось змінюється, люди багато подорожують, хочуть втілювати все більше ідей у життя. Не важко встигати за усіма новими віяннями та реалізовувати їх?

 Це правда. Люди хочуть, щоб їх постійно дивували, хочуть пізнавати щось нове, вони цінують хороший сервіс і вартісну атмосферу. Завжди приємно досягати такого ефекту, дивувати, створювати сюрпризи та радіти результату. Звичайно, що до кожного івенту треба підходити індивідуально. Якщо це весілля, треба співпереживати з парою та допомагати в підготовці, зрозуміти їхні уподобання, ідеї та бачення свята. Якщо це корпоративне святкування, обов’язково потрібно робити опитування серед працівників, щоб знати їхні побажання та зробити усе можливе, щоб втілити це у життя.

 

 

– Нещодавно у Львові зявився новий формат спілкування, частування та проведення часу. Цей формат називається Table. Давай сьогодні поговоримо про нього.

 О, це дуже цікавий та оригінальний формат. Засновники Table грек Чад Зоратлі та його дружина Люсі Розанова. Вони шукають незвичні локації, підбирають для кожного смачні страви та ексклюзивні вина, щоб завжди дивувати своїх гостей.

 

– Незвичні локації – це звучить цікаво.

Так, і до того ж, локації ще за добу до проведення заходу ми тримаємо у цілковитій таємниці від учасників.

«Тейбли» відбувались, до прикладу, в науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка, у Львівському Оперному театрі, в палаці Бандінеллі, в Ботанічному саду, в замках Львівщини, і навіть на фермі равликів. Ми з Юлею Тюлькіною організовуємо такі зустрічі і отримуємо від цього величезне задоволення.

 

 

Іноді ми наперед задаємо тематику, наприклад Table Provence або Table Friends. Але зазвичай люди не знають абсолютно нічого ще за день до події: хто буде шефом, які будуть страви, місце проведення, який буде дрес-код, – це все залишається в таємниці.

– А є певні різновиди Table, щоб запрошений міг хоча б трохи уявити, що його чекає?

Спершу розповім про класичний Table. Щоб взяти в ньому участь, люди реєструються, але ми ще обираємо серед всіх охочих. От наприклад, у нас не заведено відвідувати більше двох Table підряд, адже людина має відійти від пережитих емоцій.

За столом не може сидіти більше, ніж дві людини з однієї галузі за можливості вибору серед зареєстрованих. Всю інформацію ми бачимо під час реєстрації, і якщо таке відбувається, ми цих людей розділяємо та когось з них запрошуємо вже на наступний захід. Також на Table можна привести з собою максимум одну знайому людину, яка сідає не поруч, а навпроти, щоб біля вас сіли незнайомі люди і ви комунікували з ними також.

Потім всі гості по черзі розповідають про себе, щоб всі познайомилися один з одним. Так можна знайти цікавих та корисних співрозмовників. Одна пара, що познайомилася на Table, навіть одружується. Сам анонс про подію ми робимо за три тижні до проведення, а за добу учасники дізнаються всі інші деталі.

Є також виїзні Table: огляд локації, аперитив,  подачі страв, зміна вин.

Також у нас досить часто замовляють формат My Table. Це формат для святкування  дня  народження, корпоративу компанії. Це досить незвичний формат  для людей, які беруть участь в ньому вперше, вони залишаються під сильним враженням.

Table wedding – тут усе зрозуміло, весільна вечірка у форматі Table.

Усі формати поєднує те, що на кожному Table Чад розповідає про філософію проекту, а Люсі ділиться тонкощами смакування вина.

 

– Чим тобі особисто подобається цей формат?

 Люди тут не кремпуються розповідати щось про себе. Особа, яка постійно перебуває в своєму оточенні, частково може одягати на себе певну маску – тут вона пристосувалася, там прогнулася, тут навпаки вилізла комусь на голову. А під час Table, де ти нікого не знаєш – ти чистий аркуш. Люди не соромляться, бо вони нікому нічого не винні. І це почуття свободи  дуже запалює.

Також діє «ефект поїзда». Зараз поясню: ти сідаєш в поїзд, заходиш в купе і їдеш в компанії з незнайомою людиною. У цьому випадку ти розумієш, що за кілька годин ця людина вийде, і ви більше ніколи не зустрінетеся. Тому з цією людиною ти можеш бути максимально чесним, відвертим та справжнім. На час проведення Table ми «конфісковуємо» гаджети у всіх учасників. Це сприяє знайомству і тісному спілкуванню серед гостей.

Одна з невід’ємних фішок –  це страви, які ти не зможеш скуштувати в типовому ресторані та вино, яке підібране суто під поточну страву та меню.

– Дякую тобі за розмову!  

Навзаєм! І запрошуємо спробувати формат Table усіх охочих. Впевнена, що вам сподобається!

https://www.facebook.com/TableLviv/

https://instagram.com/table.lviv?igshid=xbugh9sc2kap

 

Журналіст PenAll Христина Романюк

 

Мітки: