«5 мов любови» ГЕРІ ЧЕПМЕНА

Віддавати приємніше, ніж отримувати, чи не так? Хтось із цим погодиться, хтось – ні.

 

А причина в тому, що всі ми по-різному проявляємо свої почуття до людей. Упродовж року стосунків я не могла збагнути, чому мені так подобається робити своєму хлопцеві подарунки: тижнями виношувати ідею, продумувати презент до дрібниць, аби зрештою вручити якийсь маленький недорогий пакуночок.

З’ясувалося, саме в такий спосіб я люблю. Про це Гері Чепмен розповів мені у книзі «5 мов любові».

Опираючись на реальні історії своїх клієнтів, автор доступно пояснює, що люди розмовляють різними мовами любові і що саме це часто призводить до непорозумінь.

Комусь найбільше важливі слова, компліменти, похвала, комусь – увага, проведений разом час, комусь – видимі символи любові (подарунки), комусь – допомога, комусь – дотики. Тож Гері Чепмен вважає: люблячи, треба вчитися говорити мовою того, кого любиш.

«5 мов любови» важко віднести до наукової психологічної літератури, оскільки книжка побудована на практичному досвіді і зовсім не перенасичує читача професійною лексикою. Власне, це одна з причин, чому її варто прочитати кожному.

Друга причина – розуміння мов любови знадобиться не лише у стосунках між хлопцем і дівчиною або чоловіком і дружиною. Все написане у книзі можна застосувати і між батьками й дітьми, і між друзями, і навіть між колегами на роботі. По суті, автор написав не тільки про мови любови, а й загалом про способи побудувати або налагодити стосунки.

 

Отже, книга Гері Чемпена дає ключ до здорових і приємних взаємин, особливо у подружньому житті. Нам усім потрібно знати свою мову любови і мову любови своєї половинки, щоб по-справжньому насолодитися почуттями.
Мітки: , ,