Як у 18 стати власницею зооготелю

18-річна Діана Зюбрик переконана, що будь-які двері завжди відчинені і якщо ти знаєш чим хочеш займатися — потрібно починати робити свою справу якомога раніше. Саме така позиція допомогла їй, попри свій юний вік, відкрити перший у Львові зооготель «Lucky Zoohotel» та вдало поєднувати роль керівниці з навчанням та громадською діяльністю.

 

Перші кроки у бізнесі

Все почалося тоді, коли на мене зі сходів впала дівчина. Вона сказала, що поспішає у бізнес-школу і я вирішила, що мені теж потрібно туди. Так я зацікавилася бізнесом, написала свій перший бізнес-проект і перемогла. Перемогою став тиждень із керівником одного львівського готелю. Я була задіяна в багатьох процесах і це дозволило мені отримати потрібний досвід.

Я мріяла відкрити щось своє, чого ще немає в Україні. У мене з’явився собака і кожного разу, коли я їхала кудись, я не мала де його залишити. Так з’явилася ідея створити готель для тварин. Написавши проект, я почала подавати його на різні грантові програми, що дозволило отримати стартовий капітал. Згодом з’явився інвестор, котрий допоміг мені реалізувати цю ініціативу.

 

Взаємодія з тваринами, як важливий інструмент

Робота в готелі дозволяє усвідомити, що тварини – це особистості. Я хочу, щоб люди почали використовувати інший вид комунікації з домашніми улюбленцями, які є соціальними істотами та частиною нашого суспільства.

За статистикою, чим толерантніше ми ставимося до тварин і дітей, тим вище становище суспільства. Це важливо усвідомлювати, тому тепер моя ціль – розвинути Україну на міжнародній арені через бізнес.

 

Деколи потрібно почати спочатку

Щоб розвиватися — потрібно рухатися. Мені довелося звільнити всіх працівників і повністю оновити команду. Важливо вчасно зробити перезавантаження, адже якщо ти не змінюєшся — прямуєш вниз.

Бізнес – це подорож у якій не знаєш, що чекає тебе попереду. Проте, важливо завжди пробувати. Дай шанс кожному дню стати найкращим у твоєму житті.

Мітки: , , ,