Барви у семантиці мистецького простору Володимира Немира

17 січня у львівському Палаці культури Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) відбулась персональна виставка  нових робіт відомого українського митця Володимира Немири “Семіотика барв”.

 

Володимир Немира (15 листопада 1949 року народження) — відомий український живописець, графік, ілюстратор книжок, культурний діяч, Член Національної Спілки Художників України.

Художник має свій оригінальний почерк. Для серйозного митця це дуже важливо. Впевнений, що ця виставка стане помітним явищем на творчому виставковому шляху художника”, — зазначив, відкриваючи виставку, заслужений діяч мистецтв України.

Експозиція розміщена у виставковому залі Палацу Гната Хоткевича та налічує близько 50-ти творів мистецтва. Ходячи залом та розглядаючи картини Володимира Немира, ти, шановний відвідувачу та поціновувачу живопису неначе поринаєш у інший світ. У кольористиці художник зумів передати гру фарб, глибину, неначе на картинах є декілька просторів або світів.

 

 

“Творам Володимира Немири притаманна західноукраїнська ритміка. У полотнах митця імпульсивна, емоційна передача кольору. Серед представлених робіт вражає гуцульський триптих”, — розповів проректор із наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України Остап Ковальчук.

Це справжнє українське творче малярство. Крім надзвичайно цікавого живопису, ми бачимо дуже цікаві сюжетні лінії. Художник має свій оригінальний почерк і переплутати його з якимись іншим майстром просто неможливо. Представлені твори показують наявність творчої особистості, власного мистецького шляху.

 

 

Як зазначив митець про відкриття виставки : “Для мене відкриття виставки це не відпочинок, а робота. Я отримую естетичну насолоду від спілкування та дискусій з відвідувачами. Мені важлива думка людей. Цікаво при бесіді порівняти мої погляди на картини та інших поціновувачів мистецтва. Адже кожна людина бачить світ по різному”.

Впевнений, що ця виставка стане помітним явищем на творчому виставковому шляху художника Володимира Немира. Такі виставки є тою мозаїкою, тією складовою, на яких формується виставкова діяльність нашої мистецької країни.

 

Оглянути картини шановні мешканці та гості Львова мають можливість у Палаці культури Гната Хоткевича з 17 до 31 січня. Виставка буде працювати у будні із 16:00 до 20:00 години. У вихідн — із 12:00 до 16:00.
Мітки: , ,